Edyta

Witam serdecznie,

jestem dietetykiem i chemikiem. Moją pasją jest zarówno dietetyka kliniczna jak i estetyczna. Prawidłowe odżywianie oraz zdrowy styl życia interesowały mnie od zawsze, ale dopiero niedawno stały się moją pasją i pracą. W zrozumieniu problemów osób walczących z nadmiarem kilogramów, czy też wspomagających dietą powrót do zdrowia, oprócz wiedzy i doświadczenia, pomaga mi fakt, że sama stosuję zindywidualizowany, medyczny plan jedzenia. Dlatego staram się, aby to, co proponuję, było łatwe i szybkie do zastosowania, a przy tym jak najlepsze, zwłaszcza przy szybkim trybie życia jaki mamy w dzisiejszych czasach.

Moim priorytetem jest nie tylko to, aby osoby z którymi współpracuję uzyskały wymarzoną masę ciała, czy lepszy stan zdrowia, ale to, aby właściwe nawyki żywienia zostały z nimi na zawsze i polepszyły im jakość życia. Moje hasło przewodnie to „dieta bez diety”, bo w prawidłowym odżywianiu nie chodzi o to, aby przestać jeść wszystko, ale aby nauczyć się jeść mądrze.

Specjalizuję się w dietoterapii chorób typu cukrzyca, insulinooporność (wraz ze schorzeniami dodatkowo występującymi jak zespół policystycznych jajników, niepłodność). Poza tym w dietoterapii schorzeń autoimmunologicznych jak Hashimoto z niedoczynnością lub nadczynnością tarczycy, celiakii, alergiach pokarmowych, jak również w zaburzeniach neurorozwojowych typu autyzm. Ponadto w dietoterapii nadwagi i otyłości.

Staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, jako że temat dietetyki rozwija się dynamicznie. W trudnych przypadkach korzystam z konsultacji z gastroenterologiem czy psychologiem, gdyż to pozwala uzyskać najlepsze rezultaty. W razie pytań, zapraszam do kontaktu na podany mail.

Edyta

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Napisz:

e-mail: kontakt@cookandlife.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *