Edyta

Witam serdecznie,

jestem dietetyczką i chemiczką. Ukończyłam również studia podyplomowe z psychodietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień oprócz prowadzenia własnego gabinetu dietetycznego pracuję w warszawskiej klinice leczenia niepłodności InviMed należącej do grupy Medicover na stanowisku dietetyka klinicznego i psychodietetyka.

Moją pasją jest zarówno dietetyka kliniczna jak i estetyczna. Prawidłowe odżywianie oraz zdrowy styl życia interesowały mnie od zawsze, ale od prawie 10 lat są moją pasją i pracą. W zrozumieniu problemów osób walczących z nadmiarem kilogramów, czy też wspomagających dietą powrót do zdrowia, oprócz wiedzy i doświadczenia pomaga mi fakt, że sama stosuję zindywidualizowany, medyczny plan jedzenia. Dlatego staram się, aby to co proponuję, było łatwe i szybkie do zastosowania, a przy tym jak najlepsze. Zwłaszcza przy tempie życia, jakie mamy w dzisiejszych czasach.

Moim priorytetem jest nie tylko to, aby osoby z którymi współpracuję uzyskały wymarzoną masę ciała, czy lepszy stan zdrowia, ale to aby właściwe nawyki żywienia zostały z nimi na zawsze i polepszyły im jakość życia. Moje hasło przewodnie to „dieta bez diety”, bo w prawidłowym odżywianiu nie chodzi o to, aby przestać jeść wszystko, ale aby nauczyć się jeść mądrze.

Specjalizuję się w dietoterapii chorób typu cukrzyca, insulinooporność (wraz ze schorzeniami dodatkowo występującymi jak zespół policystycznych jajników, niepłodność). Poza tym w dietoterapii schorzeń autoimmunologicznych jak Hashimoto z niedoczynnością lub nadczynnością tarczycy, celiakii, alergiach pokarmowych, jak również w zaburzeniach neurorozwojowych typu autyzm. Ponadto w dietoterapii nadwagi i otyłości. Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest dietetyka kliniczna w onkologii oraz psychodietetyczne wsparcie osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania.

Nieustannie staram się podnosić swoje kwalifikacje, jako że temat dietetyki rozwija się niezwykle dynamicznie. W trudnych przypadkach korzystam z konsultacji z gastroenterologiem czy psychologiem, gdyż to pozwala uzyskać jak najlepsze rezultaty. W razie pytań, zapraszam do kontaktu na podany mail. Tymczasem zaparz sobie herbatę i rozgość się na moim blogu.

Edyta

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Napisz:

e-mail: kontakt@cookandlife.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *